Bioenerji

Bioenerji Tedavisi
Bioenerji ile Tedavi.Bioenerji Mutluluk Sevinç.Bioenerji Seansı.Bioenerji Faydalı.Bioenerji Yaptıranlar

Bioenerji

Latince köklü bir kelime olup Canlı enerji olarak tanımlanmaktadır.Yeryüzünde her canlının çevreye yaydığı bir enerji vardı.Bioeneji alt olarak pozitif enerji ve negatif enerji türleriyle canlı kendisini belirli oranlarda çevrelemektedir.Temiz bir Bioenerjiye sahip bir canlı yada insan Pozitif enerji negatif enerjiye göre oranla çok yüksektir.Kirli bir Bioenerjiye Sahip bir canlı ise Negatif Enerji Pozitif enerji göre daha çok yükleme mevcuttur.
Bioenerji iyi olan Pozitif enerjisi yüksek olduğundan Aura ve 7 çakra merkezleri tam temiz yada kismi kirli olabilmektedir.Bir insan bioenerjisi pozitif olması çakra merkezleri tam verimli olarak çalıştığını göstermez.
Bioenerji yüksek olması bir insanın yıldız enerjisini olumlu etki sağlamaktadır. Bioenerji bir insan temiz kalabilmesi manevi yaşantı ile doğru orantılıdır. Bioenerji Yaratılışa ne kadar inkar etmeyip yakın olursa o kadar temiz enerjisini korur kendisini daha da huzurlu hisseder.
Bioenerji Çalışmaları yapan doğuştan yüksek enerjiye sahip olan ve bu enerjisini insanlara faydalı tedavi amaçlı olarak hizmet veren bireylere Bioenerji Uzmanı Denilmektedir.
Bioenerji Uzmanı olmak tek başına eğitim almak yeterli değil doğuştan gelen bir üst düzey yetenekle mümkündür

Bioenerji Alternatif tıp altında Amerika ve Avrupa gibi gelişmiş ülkelerde ciddi anlamda tamamlayıcı tıp olarak literatürleri arasına girmiş Birçok insan tanısı konulamamış rahatsızlıklarda tedavi sağlamıştır.