Büyü

Büyü Nedir ve Ben de Büyü Var mı ?

Büyü Ve Büyücülük okulu
Ben de Büyü Var mı ? Büyü Belirtileri,Büyü Caiz mi ? , Büyü Kitabı,Büyü Malzemeleri, Gizli İlimler Büyücülük

Büyü yabancı bir köken olup  anlamı etki yada etkilemektir.Büyü bir insan kendi rızası olmadan iradesini ele geçirerek yönlendirme sanatıdır diyebiliriz.Büyüler çeşitli amaçlara ve ya insanlar taleplerine göre değişkenlik gösterir. Bu değişkenlik insanların ihtiyaç ve arzu isteklerine göre sınıflandırılmış büyüler takma isimler konulmuştur.

Büyüler,her dinde olduğu gibi İslam inancına göre yasaklanmıştır.İslam inancımıza göre Büyüler büyük şirkler Allahın rıza olmayan bir eylemdir.

Büyüler insanların yaptırılış amacına göre Bireysel Büyü ve Ortamsal diğer adıyla mekansal büyüler iki sınıfa ayırmak daha doğru olucaktır.

Bireysel Büyüler adından anlaşıldığı kişiye Özel Büyülerdir. Bu Büyüler Aşk Büyüsü,Papaz Büyüsü, Soğutma,Barıştırma,Isındırma ve Gideni Geri Getirme Büyüleri gibi bir çok Büyü Çeşitleri vardır.Ortamsal Büyüler ise İş yeri yada Ev geçimsizliği yada Ev Huzursuzluğu diye Yapılmış Büyülerdir.

Genelikle Ortamsal Büyülerden dolayı Ciddi anlamda Şirket ve Esnaflar Maddi kayıplara uğrayıp İflasa Sürükleyebilmektedir.

Büyüler her türlüsü Cinlerin aracılığıyla Ayin yada davet yapılarak gerekli malzemeler aracılığıyla bir işlem yapılır ve bu kişinin üzerinde uygulanması talep edilir.

Büyü Başlıklı Makalemizde sizlere Bende Büyü Var mı konusuna vurgu yaparak var ise bir tespit çalışması yaptırmanız fayda verecektir.

Bizler Sizlere  Büyü Yapma Konusunda destek talepiniz olursa Sizlere Büyünün Haram olduğunuz belirterek Yalnızca sizlere Büyü Bozma Konusunda Danışmanlık Hizmeti verebileceğimiz belirteceğiz.

Büyü Bozma Yada Büyünü Belirtileri yolları Web sitelerinde bulabilirsiniz fakat Büyü Tariflerini kesinlikle uygulamayınız. Büyünün Görevlileri olan Kafir Cinleri Kendinize Musallat etme olasılığını çok yüksektir.

Büyülerin görevli olan Negatif enerjiler görememeniz sizde Büyü olmadığı anlamına gelmez sizde Büyü Belirtileri Nelerdir Diye araştırma yapmalısınız.