Cin Musallatı

Cin Musallatı Tedavisi
Cin Musallatı Tedavisi Bende Cinler varmı.Cin Yakma Duası

Cinler

Enerjisel varlık olarak görülemeyen bir takım insanlara görüntü verebilen özeliğe sahip dumansız ateşten yaratılmış Can kelimesinde türeyen varlıklardır.
Cinler İnsanlar gibi her dine mensup olan cinler vardır ayrıca hiç bir dine inanmayan sadece İblise Hizmet eden Kafir Cinler mevcuttur.
Bu Makalede Cinlerin Özeliğin de daha çok Cinler Neden musallat olurlar ve Cin Musallatı Tedavisi varmıdır konusuna açıklık getirmek sağlıklı bilgiler vermek daha mantıklı olucaktır. Genelikle Kafir Cinler Ademoğlunu üstünlüğünü kabul etmeyip kibirli olması sebebiye insanlara etki altına almaya çalışıp iradeye müdahale edip yönlendirip Allaha isyan bir insan statüsene getirmektir.
Cinler Genelikle Büyü,Cinlerin Uğrak yerlerine basmak,Manevi inançtan uzaklaşma ile Cinler Musallat olurlar.
Cinlerin En Önemlisi Kafir Cinler Kadınları Musallat olurlar sebebi ise yaratılıs olarak bayanlar zayıf ve enerjiler biraz düşük bireylerdir.
Cin Musallat KAdınlar da halk dilinde Sübyan denilen KAfir Cinler Karın Bölgesi diğer Tabir ile Sakral Çakrada Kirlenme yaparak tutunurlar.Doğum ve Hamilelik Döneminde ciddi anlamda doğacak çoçuğa zeka geriline neden olabilirler.
Cin Musallatın da Cinleri insanlar hayatında nasipsizlik,bereketsizlik ve huzursuzluk gibi psikolojik rahatsızlıklar verebilmektedir.
Cinler enerjisel olarak internet adreslerinde verilen korku,Panik atak,dejavu ve yorgunluk hissi vermesidir.